twilight-tvd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Üdvözlünk! Oldalunk egy olyan szerepjáték folyik, mely egyedi, saját ötleteket ötvöz a Twilight és a The Vampire Diaries című sorozat elemeivel, így alkotva egy különleges és egyedi világot. Csatlakozz hozzánk, merülj el ebben a fantasztikus világban!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Bella Elfogadásra váró karaktereink 148px-Kristen_Stewart_2011_MTV_Movie_Awards_Red_15Ooov83H6nl Rosalie Elfogadásra váró karaktereink Images?q=tbn:ANd9GcRTmmySM1paHkI4NdRt4Hm8JfExILVKkfrNSdw5nlsRze8njAtJYw

 

 Elfogadásra váró karaktereink

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Sep. 11.
Tartózkodási hely : Mytic Falls

Elfogadásra váró karaktereink Empty
TémanyitásTárgy: Elfogadásra váró karaktereink   Elfogadásra váró karaktereink Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 10:14 am

Üdvözlünk az oldalon!

Kérjük, itt, egy hozzászólás formájában másold be karakterlapodat! Míg az Admin vagy egy Staff el nem fogadja a karakterlapodat, addig nem játszhatsz, illetve míg az esetleges hibákat ki nem javítod.
Vissza az elejére Go down
https://twilight-tvd.hungarianforum.com
Rosalie Hale
Admin
Rosalie Hale


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Sep. 12.

Elfogadásra váró karaktereink Empty
TémanyitásTárgy: Rosalie Hale   Elfogadásra váró karaktereink Icon_minitimeKedd Szept. 13, 2011 11:50 am

Karakterkép:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Név: Rosalie Lilian Hale

Becenév: Rosalie, Rosie, Rose, Baby, Szöszi
Születési idő, hely: 1915., Rochester, New York
Átváltozás helye és ideje: 1933. április
Kor: 98 éves, de 18-nak látszódik
Faj: Vámpír
Klán: Cullen
Státusz: Gyermek

Család:
Anya: Esme Cullen, nevelőszülő. Vámpír. Kapcsolatuk kiegyensúlyozott
Apa: Dr. Carlisle Cullen, nevelőszülő. Vámpír. Emmett-en kívül az egyetlen személy, aki tud hatni Rose-ra. Kapcsolatuk jó, bizalmas.
Testvér(ek): Vér szerint volt két öccse. Fogadott testvére Jasper Hale, vámpír. Előbbiekkel kapcsolata megszakadt, utóbbit testvéreként szereti és tiszteli. További fogadott testvér Edward Cullen, vámpír. A kapcsolatuk Edward-dal nehézkesen indult, hiszen Carlisle egymásnak szánta őket, de nem alakult ki köztük a szerelem. Azóta kapcsolatuk testvéries.
Egyéb lényeges rokon:
Emmett Cullen: férj. Vámpír. Rosalie és Emmett kapcsolata boldog, bizalmas. Teljesen összeillenek és nagyon boldogok egymással. Kapcsolatuk több, mint 70 éve tart már!
Alice Cullen: sógornő. Vámpír. Rosie és Alice kapcsolata baráti, bizalmas. nagyon szeretik egymást.


Külső: Rosalie gyönyörű, kecses, elegáns teremtés. Emberként szeme kék, már-már ibolyaszínű volt. Haja hosszú, hullámos, ragyogó ezüstszőke. Nagyjából a háta közepéig ér. Arca tökéletes, már-már szoborszerűen szép. Alakja vékony, nőies. Szépsége már-már kivételes. Magassága nagyjából 170 cm, súlya 50 kg körül van. Többnyire sminkeli magát, bár feltűnő szépsége miatt erre igazából semmi szükség sincs.
Öltözködés: Rosalie az egyszerű, nőies elegancia híve. Ruhái igényesek, minőségiek. Színekben a fekete, fehér és szürke dominál, ettől sosem tér el. Hord nadrágot és szoknyát egyaránt, bár kerüli a tipikus "cuki" dolgokat. Megjelenésében igazi Jégkirálynő-típus.

Jellem: Rosalie makacs, önfejű, öntörvényű. Csak Carlisle és Emmett tud rá hatni, senki más. Okos, talpraesett, belevaló lány, aki nem tud veszteni. Büszke, állhatatos, megfontolt. Sosem kapkodja el a dolgokat. Tanult, művelt, csípős nyelve van. Ami a szívén, az a száján. Nem fél szembe menni senkivel sem. Élete szerelme Emmett, akit egy medve karmaiból mentett ki. Emmett-ért bármit megtenne, kissé féltékeny is, de nincs rá oka, semmilyen téren sem, hiszen Emmett imádja és a legcsodálatosabb nőnek, az ő "angyalának" tartja Rose-t.

Kedvenceim: Imádom Emmett-et, szeretek autót szerelni, tunningolni. Szeretem, ha megcsodálnak, ha megnéznek és ha elismernek. És szeretek újra és újra megesküdni Emmett-tel.
Utálom: A nyavalygást, a hisztit, ha nem ismernek el. Nem szeretem a rovarokat és az ízléstelenséget. És a farkasokat se.

Előtörténet:
Rosalie Lilian Hale vagyok. 1915-ben születtem, Rochesterben. Családom középosztálybeli, apám bankár volt, anyám háztartásbeli. Volt két öcsém is, de én voltam anyám kedvence, hiszen én voltam a legszebb lány a környéken. Mindössze tizenkét éves voltam, mikor a férfiak már megfordultak utánam, anyám legnagyobb büszkeségére. Be kell vallanom, hogy igenis tetszett, hogy megnéznek, hogy dicsérnek, hogy valósággal csodájára járnak szépségemnek.
Szüleim csak akkor jöttek rá igazán szépségem előnyére, mikor annak a banknak a tulajdonosának a fia kérte meg a kezem, amelyikben apám dolgozott.
Royce, a vőlegényem, akkoriban igazán jó partynak számított. Vagyonos, előkelő férfiú, aki még jól nevelt is, a társasági összejöveteleken sosem fogyasztott alkoholt. Végtelenül szerencsésnek éreztem magam és persze élveztem, hogy még több irigyem van. És már nem csak a szépségem, a tökéletességem miatt irigyeltek, hanem azért is, mert egy ilyen férfi fogtam ki.
De voltak még vágyaim! Vágytam egy boldog, mesebeli kertvárosi családra.
Olyanra, ahol én otthon vagyok a gyerekekkel, sütök-főzök, minden délután finom vacsorával várom haza a férjem, Royce-t. Az asztalon a kockás terítő, rajta finomabbnál finomabb falatok, hibátlanra sikerült fogások. A gyerekek nevetve, kész házifeladattal várják haza apjukat. Igazi, tökéletes álomvilág! De elérhető közelségbe került, igazán csak egy karnyújtásnyira volt.
Közben volt egy barátnőm, Vera. Neki volt egy férje és egy kisfia.
Egyszer, az esküvőm előtt nem sokkal, meglátogattam őket. Ekkor kénytelen voltam szembesülni azzal, hogy bár Vera távolról sem olyan szép, távolról sem olyan tökéletes, mint én, de mégis megvan neki mindaz, amire vágytam, amire mindig is vágytam: egy szerető férj és egy kisbaba.
Mert hogy Vera-t szerette a férje az biztos. És így utólag belegondolva jövök rá, hogy Royce számára csak egy ékszer voltam. Egy csinos csecsebecse, akit mutogathatott.
Azon a bizonyos estén… Veráéktól mentem haza, mikor összefutottam Royce-ékkal. Ő, aki soha nem ivott a társasági összejöveteleken, teljesen részeg volt. Ő és a haverjai erőszakoskodni kezdtek velem… és… miután megvertek és megerőszakoltak, magamra hagytak meghalni. Ekkor jött egy idegen. Ő volt Carlisle.
Az átváltozásom maga a pokol volt és ezzel az új élettel elveszni látszott minden vágyam. Egészen 1935-ig.
Két keserű év után, mikor Tennessee-ben jártunk, az erdőben egy medvetámadásnak voltam tanúja. Egy fiatal férfit támadott meg egy grizzley, és… egyszerűen nem hagyhattam magára. Odarohantam és megmentettem a férfit a medve karmai közül. Csapzott, sebes arca ártatlan volt, gyermeki és ha lehet így fogalmazni, azonnal beleszerettem a férfiba. Több száz mérföldet cipeltem, hogy Carlisle változtassa őt is át, hogy velünk maradhasson, hiszen én nem mertem. Féltem, hogy kárt teszek benne és nem leszek képes megállni.
Szerencsére Carlisle beleegyezett és átváltoztatta Őt. Őt, akinek később megtudtam a nevét: Emmett. Olyan könnyedén fogadta, hogy vámpír! És én őrülten belé szerettem. Hamarosan össze is házasodtunk és ezt a ceremóniát néhány évente azóta is megismételjük. Néha elszakadunk a Családtól, kettesben élünk, majd visszatérünk és ismét együtt élünk pár évet. Boldog vagyok Emmett-tel. És bár nem születhet gyermekünk, de nekem ő kárpótol mindent. Emmett-tel teljes az életem és mellette nincs másra szükségem.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Avatar: Nikki Reed
Kérjük, válaszolj őszintén: Kb. mióta szerepjátékozol? Nagyjából januárban kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Sep. 11.
Tartózkodási hely : Mytic Falls

Elfogadásra váró karaktereink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadásra váró karaktereink   Elfogadásra váró karaktereink Icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 8:48 am

Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://twilight-tvd.hungarianforum.com
Suzie LaFayette

Suzie LaFayette


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Sep. 17.

Elfogadásra váró karaktereink Empty
TémanyitásTárgy: Suzie LaFayette (készül)   Elfogadásra váró karaktereink Icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 8:44 am

Karakterkép: (Ide kérünk egy szép képet a karakteredről, hogy lássuk őt.)

Név: Suzanne LaFayette

Becenév: Suzie
Születési idő, hely: London
Kor: 16 év
Faj: Boszorkány

Család:
Anya: Dr. Joanne LaFayette, 42 éves, egyetemi docens, humán biológiát, genetikát tanít. Nagyon szereti a lányát, kapcsolatuk kiegyensúlyozott, békés.
Apa: Prof. Edward LaFayette, 51 éves, genetikus. Igazi szórakozott professzor, de imádja a lányát, akire nagyon büszke.
Testvér(ek): -
Egyéb lényeges rokon:
Amalie Jordan, 16 éves, tanuló. Unokatestvér. Kapcsolatuk baráti, megbízható, stabil.
Daniel Peterson, 16 éves, legjobb barát. Kapcsolatuk maximálisan baráti.

Külső: (Írd le, hogyan néz ki karaktered: szeme színe, haja színe, hossza, vékony, alacsony, stb.)
Öltözködés: (Milyen ruhákat visel, milyen a stílusa? Ide beilleszthetsz képeket is, illusztrálva egy-egy kedvenc viseletét. Kérjük, hogy a kép, ne legyen nagyobb 300x400 pixelnél!)

Jellem: (Mutasd be karaktered, hogy milyen is ő...)

Kedvenceim: (Miket / Kiket szeret karaktered? Legalább 3-4 példát várunk, de lehet több is.)
Utálom: (Miket / Kiket utál karaktered, mint az előbbinél, 3-4 példa szükséges, de többnek csak örülünk.)

Előtörténet: (Ide kérjük karakteredet életét, legalább 10 sorban. Itt kiélheted fantáziádat bátran! Meséld el, hányattatott sorsát vagy hogy milyen mesés körülmények között nőtt fel! )

Avatar: Emma Watson
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elfogadásra váró karaktereink Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elfogadásra váró karaktereink   Elfogadásra váró karaktereink Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elfogadásra váró karaktereink
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
twilight-tvd :: Your first category :: Játékhoz-
Ugrás: